18 Temmuz 2010 Pazar

SOSYAL MEDYADA BOŞA VAKİT HARCAMADIK!


14 Temmuz Çarşamba akşamı, BÜMED (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği'nde)Sosyal Medyada Boşa Vakit Harcamayın seminerini gerçekleştirdik.

Temmuz sıcağına rağmen, bireysel ve kurumsal markasını geliştirmeye çalışan ve sosyal medyanın bütünleşik kullanımını öğrenmek isteyen bir grup Boğaziçi mezunuyla güzel bir seminer gerçekleştirdik. Eğitim Akademi'nin BÜMED ile ilk kez gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesinde, elde edilen tüm gelir Boğaziçi öğrencilerinin Burs Fonu'na aktarıldı. Monitera'dan Metin Kahraman, online medya takibinin inceliklerini ve önemini bizlerle paylaştı. Eylül döneminde, BÜMED'deki yeni seminerlerimizle, öğrenci burs fonuna katkımız devam edecek.


22 Temmuz
'da, yine BÜMED'de daha kapsamlı bir Sosyal Medya Eğitimimiz var: SOSYAL MEDYANIN SİHİRLİ DÜNYASI Bireysel ve kurumsal markanız için doğru ve bütünsel kullanımına ilişkin konular ele alınacak, sosyal medyayı yararlı kullanmanın püf noktaları aktarılacak. Türkiye’den ve dünyadan örneklerle desteklenecek eğitime, ‘’sosyal medya hakkında hiç fikrim yok, nereden başlamalıyım?” diyenler, kişisel markasına yatırım yapmak isteyenler, kurumsal markasını güçlendirmek isteyenler, kurumsal iletişim, İK, Pazarlama, Satış, Müşteri İlişkileri, BT departmanları çalışanları, ‘sosyal medyayı çoktan çözdüm, seminere ne gerek var’ diyen herkes katılabilir. Sosyal Medyanın Sihirli Dünyası eğitim katılımcılarından bir şanslı kurum, Monitera’dan bir aylık Sosyal Medya Ölçüm paketi kazanacak. Ayrıca, her katılımcıya XING Premium Üyelik ve Digitalage dergisi hediye edilecek.

Seminerle ilgili kısa bir giriş kaydına buradan ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder