22 Haziran 2010 Salı

2 Temmuz Eticaret Eğitimi'nde Sunumax'tan müthiş bir hediye Kazanma Şansınız var!

Eticaret Eğitimlerimiz son hızıyla devam ediyor. 2 Temmuz Cuma günü Boğaziçi Mezunlar Derneği'nde vereceğim eğitimde, bir katılımcı, SUNUMAX'tan film ve prodüksiyon dahil olmak üzere 30 sn.lik bir tanıtım filmi kazanacak. Hem de 1.450 TL değerinde!


Eticaret sitesinin ana mesajına, dönemsel pazarlama kampanyalarına, alışveriş sepeti adımları veya müşteri ilişkileri gibi kullanıcıya anlatmak istenilen önemli bir çok ihtiyaca cevap verebilen Sunumax uygulamasının fikir babası ve şirketin kurucusu Sadık Kocabaşa da aynı gün misafirimiz olacak. Eticaret ve Sunumax'la ilgili deneyimlerini tüm katılımcılarla paylaşacak.

Eticaret ve internette satışa yönelik, düşündüğümüz, bilgilendiğimiz ve ürettiğimiz bir gün olacağı kesin. Sadık'a, cömert hediyesi ve eğitime katılımı için, şimdiden çok teşekkürler. Gelecek haftayı iple çekiyorum, ve tabi, Sadık'ın Afrika maceralarını dinlemeyi:)

Bu arada, kısa bir notu paylaşmak istiyorum. 19 Haziran Eticaret Eğitimi'nde, 6 aylık 5.000 TL değerindeki İletken Tavsiye Sistemleri'ni kazanan Zorlu Tekstil Grubu'ndan Taç Yöneticileri, İletken ekibiyle bir an önce tanışmak istediler ve ilk Bulusma 24 Haziran Persembe günü. Verimli bir çalışmanın ilk adımlarını atacaklarına eminim! Böyle bir stratejik işbirliğinde payım olduğu için çok mutluyum.

Eğer, ürünlerinizin Eticaret ve internette satışa uygun olduğunu düşünüyorsanız, lütfen benimle iletişime geçin, eğitim katılımcılarımızla sizi tanıştıralım. Hatta, ürünlerinizi denemeleri için onlara standart paketler sunalım. Eticaret- internet üzerinden satış pazarının bu işbirliklerle daha da gelişeceği inancındayım.

2 yorum:

 1. E-ticaret eğitimi ile internette etkin satış teknikleri hakkında kapsamlı bilgilere ulaştık.

  Bu bilgileri www.tac.com.tr/satis internet sitemizde en iyi şekilde uygulamalara başlayacağız.

  Bu eğitimin en güzel yanlarından biri de İletken tavsiye sistemleri ile tanışmamız olmuştur.

  24 Haziran günü İletkenin genç ekibiyle yapmış olduğumuz olumlu toplantıdan sonra kendileri ile çalışmaya başlayacağız.

  Öncelikle Anıl Hanım'a ve geliştirdikleri yaratıcı çözümler için İletken ekibine teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  Sabri SARI

  Zorlu Holding / Linens Pazarlama Departmanı

  YanıtlaSil
 2. İşbirliğiniz hayırlı olsun, başarılarınızın devamı dileklerimle...

  YanıtlaSil